REKOMENDACJE

Klaudia Turkot

Z Mateuszem współpracuję już od wielu lat. Po ciężkiej kontuzji, która wyeliminowała mnie na pół roku z siatkówki, zdecydowałam, aby to właśnie on przygotował mnie do nowego, nadchodzącego sezonu. Wiedza Mateusza oraz indywidualne dostosowanie treningu do  moich predyspozycji i przede wszystkim do pozycji na boisku, sprawiły, że pod względem siłowym i motorycznym to był mój najlepszy sezon w siatkarskiej karierze. Od tamtej pory nie korzystam z usług nikogo innego. 

Jeśli ktoś z Was ciągle szuka trenera personalnego, to nie ma co się dłużej zastanawiać. Mateusz to człowiek z pasją, który zaraża optymizmem i kocha to co robi, a tylko takie osoby są w stanie wpłynąć na nasz sukces. 🙂

Kuba

Mateusz to profesjonalny i kompetentny trener. Ma bardzo dużą widzę, którą nieustannie poszerza, co również przekłada się na coraz lepsze efekty treningowe. Zawsze można liczyć na jego wsparcie. Jest świetnym trenerem z pasją i podejściem do swoich podopiecznych. 

Anna K.

Praca z Kamilem Teofilakiem to jak spełnienie marzeń: z jednej strony jest ktoś kto trzyma nade mną bat, ale z drugiej strony wykazuje zrozumienie dla słabszego dnia czy problemów zdrowotnych, bo trener to ktoś, kto ma znać Twoje możliwości ale też Twoje ograniczenia. Kamil Teofilak zachowuje profesjonalny dystans, nie roztkliwia się, ma przygotowany i przemyślany plan treningowi, który jednak elastycznie zmienia, w zależności od dyspozycji podopiecznego. Właśnie takie podejście mi odpowiada, bo przyjaciółkę mogę mieć poza siłownią, a w ciężkiej pracy ze swoim ciałem potrzebuję odpowiedzialnego przewodnika. Jeżeli ktoś szuka świetnie przygotowanego merytorycznie trenera, który potrafi nauczyć prawidłowej techniki ćwiczeń nie zniechęcając narzuconymi od razu zbyt wielkimi obciążeniami, który umiejętnie i stopniowo wdraża do coraz trudniejszych treningów, a do tego  potrafi dostosować swoje sposoby motywacji do konkretnej osoby, poznać indywidualne preferencje i uwarunkowania każdego swojego podopiecznego,  to z czystym sumieniem mogę polecić Kamila.

Ewa

Z Mateuszem zaczęłam współpracę w listopadzie 2019 roku i do dziś uważam że to była najlepsza moja decyzja jaką podjęłam w sferze treningów siłowych. Indywidualne podejście i ogrom wiedzy mówi sam za siebie a uzyskane efekty są tego najlepszym przykładem więc długo się nie zastanawiaj nad podjęciem decyzji i zacznij działać  . Po licznych przygodach z trenerami, Mateusz wygrywa w każdej kwestii !

Julian A.

I would highly recommend Kamil as a trainer; specially as I was very reluctant to come back to the training after a very long break and thanks to him, to his professionalism, extensive knowledge in the field and kind approach – I got again the strength and motivation to come back. I have not regretted even for one second to be working with Kamil; I have never felt this good in all the years I have been working out and I’m very glad to get compliments from my friends and relatives about my appearance; Kamil motivated me and helped me achieve the results I wanted. I think that working with Kamil has been one of the greatest investments in the improvement of my quality-of-life as well as my health. Last but not least, I wanted to point out that it is a pleasure for me to find a trainer who speaks English and can communicate with me very well.

Tomek

Z Mateuszem pracowałem około roku. Jestem triathlonistą, zależało mi na poprawie sprawności, siły, wytrzymałości mięśniowej bez zwiększania masy.Mateusz to profesjonalista, jest trenerem znakomicie przygotowanym teoretycznie, ma olbrzymią wiedzę i kompetencje. Potrafił optymalnie dobrać program treningowy z uwzględnieniem zarówno moich ograniczeń jak i mocnych stron. W sposób jasny i zrozumiały wyjaśniał sposób wykonywania poszczególnych ćwiczeń oraz ich cel. Zwracał uwagę na każdy szczegół i dążył do tego, aby zadania były wykonywane jak najdokładniej. Mateusz to również świetna osoba, z którą po prostu miło się spędza czas – energiczny, z dużym poczuciem humoru :)Efekty treningu były widoczne już po kilku tygodniach. Praca z Mateuszem przyczyniła się znacząco do moich wyników sportowych. Jest to zdecydowanie najlepszy trener personalny, z którym do tej pory pracowałem. Polecam !

Aleksandra D.

Kamil jest profesjonalistą – stawia na zaangażowanie i wyniki w sporcie. Ma wiedzę anatomiczną, fizjologiczną i żywieniową, jest na bieżąco z naukowymi faktami i zawsze otwarty na konsultacje w tym zakresie. Dzięki swojej empatii umie skutecznie motywować. Do tego zawsze pogodny – treningi z nim są przyjemnością, która ma efekty w sprawności fizycznej i wyglądzie sylwetki.

Beata

Mateusz jest SUPER trenerem. Podszedł do mnie bardzo indywidualnie, wysłuchał moich sugestii i planów, a potem przeanalizował bieżący stan i możliwości i ustalił taki plan treningów, żeby osiągnąć cele zarówno sportowe jaki zdrowotne. Ćwiczenia wykonywane pod niezwykle uważnym okiem Mateusza są różnorodne – uwzględniają utrwalanie prawidłowych wzorców ruchowych, zwiększanie zakresu ruchu, zwiększanie siły, mocy i wytrzymałości. Mój trener ma ogromną wiedzę na temat funkcjonowania ciała i niezwykle klarownie i plastycznie tłumaczy sposób wykonania i oczekiwany efekt każdego ćwiczenia, a następnie je pokazuje. Kładzie  bardzo duży nacisk na prawidłowość wykonywania ćwiczeń i nie odpuszcza – tak długo tłumaczy, tak długo powtarzam, aż będzie naprawdę dobrze.
Ma niewiarygodną wprost zdolność motywowania – już tyle razy dokonałam pod jego opieką rzeczy niemożliwych… Ze wszystkich treningów wychodzę zmęczona, z niektórych wręcz wykończona, ale nie było treningu, z którego wyszłam niezadowolona.
Postęp, jakiego dokonałam dzięki Mateuszowi nie tylko sprawia mi frajdę, ale widocznie polepszył mi jakość życia i zdecydowanie chcę to kontynuować.

Cezary Ż.

Ćwiczę z Kamilem już od kilku lat. Od samego początku polubiłem go jako osobę otwarta i zaangażowana. Kamil autentycznie troszczy się o swoich podopiecznych starając się podchodzić do treningu jako elementu zdrowego, sportowego stylu życia. Stad często pomaga mi w znalezieniu odpowiedniej diety, suplementacji i zachowaniu odpowiedniego balansu między praca i życiem prywatnym. Same treningi są czysta przyjemnością. Kamil planuje odpowiednie ćwiczenia dostosowując je do potrzeb i możliwości swoich podopiecznych jednocześnie motywując do osiągania długofalowych celów sportowych. Zawsze punktualny i świetnie zorganizowany wprowadza odpowiednia dyscyplinę treningowa jednocześnie potrafiąc uwzględnić chwilowy brak formy wywołany na przykład nadmierna intensywnością spotkań towarzyskich. Poza tym wszystkim Kamil to bardzo miły, sympatyczny i wesoły chłopak, z którym miło spędza się czas i rozmawia o najróżniejszych sprawach. Gorąco polecam!

Grzesiek

Mateusza spotkałem, kiedy miałem 25 lat. Od 3 lat zmagałem się wtedy z chronicznym bólem lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Diagnoza lekarzy po wykonaniu rezonansu magnetycznego, kręgozmyk wrodzony. Lekarze rozkładali ręce, jedynie doradzając unikania aktywności fizycznych obciążających plecy. Przejście paru kilometrów spacerem wymagało ode mnie kilku przerew z powodu nasilającego się bólu, stanie dłużej niż godzine było bardzo uciążliwe. Z Mateuszem spotkałem się przypadkowo zapisując się na trening personalny w okolicznej siłowni, moim celem było wzmocnienie mięśni wokół kręgosłupa w celu zmniejszenia bólu. Mateusz mnie przekonał do tego, że nie powinno się unikać ćwiczeń siłowych i że to właśnie one najlepiej wzmacniają mięśnie odpowiedzialne za stabilizacje kręgosłupa. Na początku byłem sceptycznie nastawiony do ćwiczenia z ciężarami. Bałem się, że mogę jedynie pogorszyć swoją i tak już złą sytuacje. Mateusz mnie wyprowadził z błędu. Trenując pod jego okiem i wykonująć ćwiczenia tak jak mi pokazywał udało mi się pozbyć bólu którego myślałem, że nie będę mógł się już pozbyć do końca życia. Dzisiaj nie tylko ćwiczę regularnie na siłowni, ale już od ponad roku ani razu nie zabolały mnie plecy. Jest to dla mnie zupełnie inna jakość życia. Polecam serdecznie wszystkim treningi z Mateuszem, szczególnie jeśli doskwiera wam ból pleców.

Grzesiek – 27 lat.

Marzena Sz.

Kamil jest bardzo aktywny sportowo i swoją pasją zaraża swoich podopiecznych. Trenujemy razem cztery lata i nieustająco jest dla mnie super wparciem i motywatorem. Bardzo sobie cenię jego spokój, sumienność i profesjonalizm. Trening jest kompleksowy i zaplanowany na kilka tygodni do przodu. Ma też dużą wiedzę na temat zdrowego stylu życia i odżywiania się, którą chętnie się dzieli. Nie wyobrażam sobie tygodnia bez treningów z Kamilem. Ta inwestycja się opłaca!

Krzysztof

Z Mateuszem trenuję od kilkunastu miesięcy. Fajnie zbalansowane treningi dają widoczne postępy. Nie sądziłem, ze przy moich problemach z kręgosłupem (dyskopatia odcinka lędźwiowego) będę mógł ćwiczyć siłowo w tak satysfakcjonujący sposób. Siły przybywa, a wzmocnienie i rozciągnięcie mięśni wyeliminowało dokuczliwe bóle pleców. Z optymizmem wchodzę w wiek średni  Krzysztof, 40 lat.

Tsogo T.

Uprawiałem sztuki walki od 13 roku życia. Po przyjeździe do Polski i przerwie w sporcie trafilem na Kamila, który pomógł mi wrócić do formy i odzyskać mój zapał. Najlepszy trener jakiego spotkałem. Profesjonalista na każdym szczeblu prowadzonego treningu. Polecam z całego serca.

Adrian

Pracuje z Mateuszem prawie półtora roku. Razem z Mateuszem obraliśmy jakiś cel i dążymy do niego spokojnie, kontakt praktycznie całodobowy więc gdy chcę się o coś spytać to Mateusz ma zawsze czas. Treningi i plan treningowy pełna profeska! Polecam zdecydowanie, szczególnie młodym siatkarzom, którzy tak jak ja chcą poprawić swoje wyniki sportowe!

Hubert D.

Mam przyjemność polecić Kamila jak trenera personalnego. Trenuję z Kamilem ok 5 lat i jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Kamil jest młodym energicznym człowiekiem z dużą wiedzą i praktyką zawodową. Ćwiczenia są dobierane adekwatnie do wieku, stanu zdrowia i aktualnej kondycji zdrowotnej. Szczerze polecam współpracę z Kamilem.

Anita

Mateusz to trener personalny godny polecenia. Podchodzi do osoby indywidualnie. Rozmawia z Tobą i tworzy odpowiedni plan treningowy. Ćwiczenia jasno wytłumaczone. W razie pytań zawsze pomaga. Jeśli chodzi o odżywianie to też można liczyć na jego wsparcie. Jeśli ktoś szuka trenera personalnego i chce zobaczyć efekty swoich wysiłków to Mateusz jest osobą, którą szczerze polecam.

Mikołaj

Dzięki Kamilowi przemieniłem się z leniwej kluski na zadowolonego z siebie człowieka w dobrej formie. Treningi zawsze odbywały się rzetelnie i o czasie, były bardzo dobrze przygotowane – tak aby zmieścić się w okresie trwania treningu, oraz szybko i skutecznie osiągnąć cel. Dodatkowo Kamil zawsze służył pomocą po treningach, opiekował się mną cały czas. Zdecydowanie polecam.

Paweł R.

Kamil jest otwartą osobą, o bardzo szerokich horyzontach. Łatwo nawiązuje kontakt ze swoimi klientami. Każdy plan pracy dostosowuje do indywidualnych potrzeb. Jego profesjonalizm wzbudza zaufanie, bez którego ciężko byłoby pokonywać swoje słabości na treningach.